ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Громадське обговорення ескізів офіційної символіки Нижньосироватської сільської ради

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації: «Детальний план території за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області»

Замовник містобудівної документації – Сумська районна державна адміністрація Сумської області, платник – Гозулов Є.С.

Розробник проекту детального плану території – ТОВ «Сумський інститут архітектурного проектування», юридична адреса: м. Суми, вул. Миргородська, буд. 6.

Підстава для розроблення – розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації Сумської області від 12.02.2018 року № 79-ОД.

Детально з матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись за адресами: с Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167 та с. Старе Село, вул. Сумська, 38А, в приміщеннях сільської ради, або на офіційному веб-сайті Нижньосироватської сільської ради (https://nyzhnosyrovatska.rada.today) з 11 липня 2019 року по 12 серпня 2019 року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, визначено спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради Давиденка Володимира Васильовича.

Пропозиції громадськості щодо проекту містобудівної документації приймаються до 12 серпня 2019 року до 17 год. 00 хв.

Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації відбудуться 09 серпня 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Старе Село, вул.. Сумська, 38А, приміщення сільської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або надані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради