Святкування Івана Купала в Нижньосироватській ОТГ

І цьогоріч Нижньосироватська об’єднана територіальна громада продовжила традицію святкування Івана Купала. Цими вихідними у с.Нижня Сироватка та с. Старе Село відбулись традиційні купальські гуляння, метою яких є повага до українських традицій, звичаїв та обрядів, згуртованість та єдність у спільному дозвіллі жителів Нижньосироватської громади. Концертна програма, яка підготовлена відповідно Нижньосироватським та Старосільським будинками культури, була різноманітною та насиченою. Колективи художньої самодіяльності клубних установ презентували свої таланти та майстерність. Захопливо звучали фольклорні та народні мотиви, пісні та танці. Шалені емоції та позитивний настрій забезпечили усім присутнім на святі конкурси, дискотеки та дитячі розваги,. У день Івана Купала водили хороводи, пускали вінки на воду. Купальське багаття зібрало всіх біля себе, об’єднало єдиним почуттям радості та піднесення.