Павло Петренко 🔥Друзі, 11 липня о 10 годині спілкуємося у прямому ефірі!

Минув рік, як Верховна Рада прийняла 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває. Разом з Урядом Volodymyr Groysman, командою Мін’юсту та за підтримки громадськості ми за кілька років докорінно змінили ситуацію. Нова система стимулів і зобов’язань таки змусла батьків виконувати свої обов’язки перед дітьми.

В результаті – майже 1 000 000! Мільйон українських дітей отримали аліменти, що не платились роками.

Тому запрошую вас поспілкуватися у прямому ефірі та дізнатись, як захистити себе та дитину. Тема: “Аліменти. Посилення відповідальності за насильство над дітьми. Що важливо знати мамам”. Разом із Володимиром Гройсманом будемо раді відповісти на ваші питання.

📍Коли: 11 липня, 10:00.

📍Де: тут, на моїй сторінці в Facebook.

❗Якщо ви ще не підписані на мою сторінку – зробіть це зараз, щоб не пропустити трансляцію.

❗Якщо ви знаєте батьків, яким буде корисна ця інформація – запросіть їх, будь ласка, на лайв.

❓Питання/пропозиції? Залишайте під цим постом!

До зустрічі на трансляції 👋