Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про встановлення плати за землю”

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про встановлення плати за землю"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення Нижньосироватської сільської ради «Про встановлення плати за землю
Проект рішення Нижньосироватської сільської ради «Про встановлення плати за землю розроблений відповідно до статей 269-271, 273, 274, 277, 281-289 Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Нижньосироватської сільської ради.
Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення:
на адресу вул. Сумиська, 167 с. Нижня Сироватка, контактний телефон 694-209, 694-202