Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення Нижньосироватської сільської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність по спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності»

Проект рішення Нижньосироватської сільської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність по спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності» розроблений відповідно до пункту 293.2 статті 293 розділу ХІV Податкового кодексу України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проект регуляторного акту встановлює фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності і здійснюють господарську діяльність на території об’єднаної територіальної громади.

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Нижньосироватської сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення:

на адресу вул. Сумиська, 167 с. Нижня Сироватка, контактний телефон 694-209, 694-202