Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій

Прийшла субсидія. Як сплачувати свій обов’язковий платіж?

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення Нижньосироватської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки»

Проект рішення Нижньосироватської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» розроблений відповідно до пункту 265 статті 266 Податкового кодексу України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Нижньосироватської сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення:

на адресу вул. Сумиська, 167 с. Нижня Сироватка, контактний телефон 694-209, 694-202