У відповідності до закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затверджено Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадського слухання, що до проекту містобудівної документації : «Детальний план території за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області», кадастровий номер 5924785000:02:001:0314.
Замовник містобудівної документації – Сумська районна державна адміністрація Сумської області.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «Сумський інститут архітектурного планування», юридична адреса м. Суми, вул. Миргородська 6.

Підстава для розроблення – розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації № 74 – ОДА.
Мета розроблення детального плану території – розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої її передачі в оренду для будівництва та обслуговування базової станції мобільного зв’язку Приватного акціонерного товариства «ВФ Україна».
Детально з матеріалами проекту містобудівної діяльності можна ознайомитися за адресою 42356, Сумська область, Сумський район, с. Нижня Сироватка, вул. Сумська, буд. 167, або на офіційному сайті https://nyzhnosyrovatska.rada.today, з 22 вересня 2021 року по 25 жовтня 2021 року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, призначено Штанько Євгенію Вікторівну, спеціаліста Ⅰ категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради, телефон для довідок (0542) 694 – 200.

Пропозиції громадськості щодо проекту містобудівної документації приймаються до 25 жовтня 2021 року до 16 год. 00 хв.

Громадське слухання щодо проекту містобудівної документації відбудеться 25 жовтня о 10 год. 00 хв. за адресою с. Нижня Сироватка, вул. Сумська 167, в адміністративному приміщенні сільської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2021 року № 555, або надані після вставленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додаток № 1. «Детальний план території за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області».

8_Пояснювальна записка

9_sytuatsijna-skhema_5000