У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації: «Детальний план території за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області».

Замовник містобудівної документації – Сумська районна державна адміністрація.
Розробник містобудівної документації – ФОП РЕЗНІКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ.
Підстава для розроблення – розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації № 308 – ОДА.

Мета розроблення детального плану території – зміна функціонального призначення земельних ділянок, забезпечення комплексної забудови території.

Детально з матеріалами проекту містобудівної діяльності можна ознайомитися за адресою: 42356, Сумська область, Сумський район, с. Нижня Сироватка, вул. Сумська, буд.167, та 42353 Сумська область, Сумський район, с. Старе Село, вул. Сумська, 38 «Б» або на офіційному сайті https://nyzhnosyrovatska.rada.today, з 04 серпня 2021 року по 06 вересня 2021року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, призначено Давиденко Володимира Васильовича, спеціаліста || категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради, (0542) 696-318.

Пропозиції громадськості що до проекту містобудівної документації приймаються до 06 вересня 2021 року до 17 год. 00 хв.

Громадські слухання що до проекту містобудівної документації відбудуться 06 вересня о 10год. 00 хв. за адресою с. Старе Село, вул. Сумська, 38 «Б», в приміщенні сільської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або надані після вставленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додаток № 1. Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища та пожежна безпека.
Додаток № 2. Місце розташування земельної ділянки.
Додаток № 3. Детальний план території.