Громадське слухання і обговорення землеупорядної документації

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення громадського обговорення (слухань) землевпорядної документації: «Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Гірне Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області»

Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо землевпорядної документації: «Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Гірне Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області».

Замовник документації – Нижньосироватська сільська рада Сумського району Сумської області.

Розробник землевпорядної документації – ТОВ «Координат–БС», юридична адреса: м. Суми, вул. Першотравнева, 10.

Підстава для розроблення – рішення 2 сесії 8 скликання Нижньосироватської сільської ради від 23.12.2020 року.

Детально з матеріалами проекту землевпорядної документації можна ознайомитися за адресою: с. Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167, в приміщенні Нижньосироватської сільської ради з 23 липня 2021 року по 30 серпня 2021 року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, визначено Давиденка Володимира Васильовича– спеціаліста II категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради, тел. (0542) 696-318.

Пропозиції громадськості щодо проекту землевпорядної документації приймаються до 30 серпня 2021 року до 16 год. 00 хв.

Громадські слухання щодо проекту землевпорядної документації: «Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Гірне Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області» відбудуться 30 серпня 2021 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167, приміщення Нижньосироватської сільської ради.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення громадського обговорення (слухань) землевпорядної документації: «Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Нижня Сироватка Сумського району Сумської області»

Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо землевпорядної документації: «Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Нижня Сироватка Сумського району Сумської області».

Розробник землевпорядної документації –ДП «Центр державного земельного кадастру», юридична адреса: м. Київ, вул. Народного ополчення, 3.

Підстава для розроблення – рішення 32 сесії 7 скликання Нижньосироватської сільської ради від 14.02.2020 року.

Громадські слухання щодо проекту землевпорядної документації: «Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Нижня Сироватка Сумського району Сумської області» відбудуться 30 серпня 2021 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167, приміщення Нижньосироватської сільської ради.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради