ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці Детального плану території за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області.

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації: «Детальний план території за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області» кадастровий номер 5924785000:02:001:0314.

Замовник містобудівної документації Сумська районна державна адміністрація.

Розробник містобудівної документації -ТОВ «Сумський інститут архітектурного планування».

Підстава для розроблення – розпорядження голови Сумської районної адміністрації № 74 – ОД від 06.04.2021 року.

Мета розроблення детального плану території – розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої її передачі в оренду для будівництва та обслуговування базової станції мобільного зв’язку приватного акціонерного товариства «ВФ Україна».

Детально з матеріалами проекту містобудівної діяльності можна ознайомитися за адресою: 42356, Сумська область, Сумський район, с. Нижня Сироватка, вул. Сумська, буд. 167, або на офіційному сайті https://nyzhnosyrovatska.rada.today, з 21 липня 2021 року по 23 серпня 2021 року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, призначено Давиденко Володимира Васильовича, спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради, (0542) 694 – 200.

Пропозиції громадськості щодо проекту містобудівної документації приймаються до 23 серпня 2021 року до 17 год. 00 хв.

Громадські слухання що до проекту містобудівної документації відбудуться 23 серпня о 10год. 00 хв. За адресою с.Нижня Сироватка, вул.Сумська 167, в приміщенні сільської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або надані після вставленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додаток № 1. Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища та пожежна безпека.

Додаток № 2. Місце розташування земельної ділянки.

Додаток № 3. Детальний план території.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради

Детальний план території