про оприлюднення проекту документа державного планування

«Генеральний план села Гірне Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області з проектом детального планування частини території» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повну назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проект «Генеральний план села Гірне Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області з проектом детального планування частини території» розроблено для довгострокової стратегії планування та забудови території села. Детальний план території розробляється на земельну ділянку, що вводиться в межі села та розташована в периферійній його частині, під будівництво житлової забудови.

Разом із проектом надається звіт про стратегічну екологічну оцінку, в якому визначені, описані та оцінені наслідки виконання даного документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, розроблені заходи із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Нижньосироватська сільська рада Сумського району Сумської області

3. Передбачена процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 26 лютого 2020 року і триває по 27 березня 2020 року.

б) способи участі громадськості:

– надання письмових зауважень і пропозицій до Нижньосироватської сільської ради за адресою: 42353, Сумська обл., Сумський р-н, с. Старе Село, вул. Сумська, 38»А» (email:silrada_chervone@ukr.net).

– громадські слухання – 27.03.2020 року о 10.00 годині в приміщення Нижньосироватської сільської ради за адресою: 42353, Сумська обл., Сумський р-н, с. Старе Село, вул. Сумська, 38 «А»

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Нижньосироватська сільська рада за адресою: 42356, Сумська обл., Сумський р-н, с. Старе Село, вул. Сумська, 38 «А». Контактна особа – Давиденко Володимир Васильович– спеціаліст II категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради, тел. (0542) 696-318.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Нижньосироватська сільська рада за адресою: 42353, Сумська обл., Сумський р-н, с. Старе Село, вул. Сумська, 38 «А» (email:silrada_chervone@ukr.net).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради