Як в Нижньосироватській сільській бібліотеці Масляну зустрічали

У нинішньому світі смартфонів і гаджетів все частіше люди обминають бібліотеки. Та слід пам’ятати, що не все можна отримати в інтернеті, в віртуальному житті. Це зовсім не той смак, не ті емоції та відчуття, бо ніщо не зможе замінити нам спілкування вживу.

Тому в котре руйнуємо стереотипи, бо в бібліотеці не тільки читають, а ще й цікаво та весело проводять час. Кожне свято- чим не привід збиратися і спілкуватися?!
Цього разу весело і приємно для кожного з учасників відбулося свято-зустріч Масляної в Нижньосироватській сільській бібліотеці. Під час заходу бібліотекарі Людмила Іванівна та Надія Михайлівна ознайомили присутніх з історією свята Масляна, традиціями, з роллю ляльки-мотанки в житті українців. Також була представлена тематична виставка «Щедра Масляна».

Та найголовнішою родзинкою заходу став майстер-клас виготовлення ляльки-мотанки, який провела Ольга Клименко (досвідчена мама та рукодільниця). Юні учасниці з великим задоволенням відразу ж приступили до виготовлення ляльки-оберегу, хоча спочатку не могли повірити, що зможуть створити власноруч запропоновану їм красуню. Крок за кроком, з неабияким захопленням і цікавістю майстрували ляльку-мотанку.

Сам процес зайняв близько півтори години, але діти й не помітили, як швидко промайнув час . В процесі творіння співали гуртом улюблені сучасні пісні, панувала радісна дружня атмосфера. Дівчатка зізналися, що й самі не здогадувалися, як цікаво можна проводити час в бібліотеці.

А яка ж Масляна без головних страв цього свята- млинців та вареників?! Тож наприкінці заходу бібліотекарі почастували учасників чаєм зі смаколиками.
Подібні заходи налаштовують дітей на позитивний настрій, дають психологічне розвантаження, можливість відпочити від смарт-світу та поспілкуватися, дізнатися багато цікавого поза школою. А в даному разі ще й сприяють поглибленню знань про етнічну самобутність українців та допомагають відродити традиції нашого народу.
Гарний веселий початок тижня Масляної видався. Тож як зустріли тиждень, так сподіваємося його й провести – на позитиві, святково, з млинцями та варениками.