Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

Сьогодні на території Нижньосироватській ОТГ відбулися меморіальні заходи з метою вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років. В с. Нижня Сироватка біля меморіалу «Односельцям. Жертвам голодоморів ХХ століття» отець Михаїл – настоятель Тихонівської церкви відправив поминальну літургію, на якій був присутній сільський голова Суспіцин Вячеслав Юрійович, представники органів місцевого самоврядування, мешканці села. В с. Старому Селі ж до пам’ятника жертв голодомору вшанувати пам’ять прийшли в. о. старости Нижньосироватської сільської ради Єременко Сергій Васильович, засновник пам’ятника Саєнко Володимир Андрвійович, отець Василій та всі небайдужі до минулих подій.

Померлих вшанували хвилиною мовчання, поклавши до меморіалу та пам’ятника поминальні вінки з колосками.