ТЕМП РОБОТИ МОБІЛЬНИХ ТОЧОК ДОСТУПУ ДО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ НЕ ЗНИЖУЄТЬСЯ

Сьогодні фахівці обласної юстиції та Липоводолинського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працювали у Липоводолинському районі.
У селі Беєве група юристів розгорнула свої робочі місця безпосередньо в центрі села, жителі якого дуже активно прийшли на консультації, адже у віддалених населених пунктах знайти кваліфіковану допомогу не так просто. Земельне право, особливості спадкування, протидія домашньому насильству, виплата аліментних боргів, соціальний захист – спектр питань досить широкий.

З подібними запитаннями приходили й у самому районному центрі – Липовій Долині.

А ще зустріч – нагода поспілкуватися, обговорити новації Міністерства юстиції України про які люди чули із засобів масової інформації, висловити свою думку.