Соціальний захист

В Нижньосироватській об’єднаній територіальній громаді проживає 664 особи які мають той чи інший статус із 19 пільгових категорій та 1761 пенсіонер за віком.

За 6 місяців цього року на забезпечення виплат по пільгових категоріях та матеріальна допомога громадянам склала 883,8 тис. грн., а саме:

1) матеріальна допомога:

– на лікування тяжкохворих громадян – 87,0 тис. грн.

– потерпілим від пожежі – 21,0 тис. грн.

2) відшкодування пільгового перевезення:

– автомобільним транспортом – 74,4 тис. грн.

– залізничним транспортом – 106,0 тис. грн.

3) субвенція «Територіальному центру соціального обслуговування» за надання соціальних послуг одиноким жителям громади – 217,7 тис. грн.

4) відшкодування за харчування:

– дитячі навчальні заклади – 219,3 тис. грн.

– загальноосвітні школи – 86,5 тис. грн.

5) відшкодування за харчування в пришкільних мовних таборах – 63,4 тис. грн.

6) відшкодування витрат пов’язаних з наданням пільг на послуги зв’язку та житлово-комунальні послуги, доплата до пенсії особам яким виповнилося 100 і більше років – 8,5 тис. грн.

Виконавчий комітет сільської ради і в подальшому приділятиме значну увагу питанню соціального захисту, забезпечуючи адресну підтримку соціально – незахищених верств населення.