Рятувальники провели з дітьми профілактично-роз’яснювальну роботу

Рятувальники провели з дітьми профілактично-роз'яснювальну роботу

05 червня 2018 року рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області у рамках тижнів знань з безпеки життєдіяльності провели профілактично-роз’яснювальну роботу з учнями Нижньосироватської ЗОШ I-III ст., Старосільської ЗОШ I-III ст., та вихованцями Нижньосироватського ДНЗ “Золотий ключик”, Старосільського ДНЗ “Казка” Нижньосироватської об´єднаної териториальної громади Сумського району, щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей, дотримання вимог пожежної безпеки, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил безпеки життєдіяльності. Рятувальники провели бесіду  про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Дітям розповіли про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб. Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі.

Під час проведення роботи фахівці Служби порятунку здійснили демонстрацію навчальних фільмів щодо дій у надзвичайних ситуаціях, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів. Дітям розповіли про дотримання вимог правил пожежної безпеки пічного опалення та електричних обігрівачів, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів, про правила безпеки під час відпочинку на водних об`єктах, про попередження пожеж в природних екосистемах. Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед дітей інформаційні листівки із правилами. Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження. Робота з підростаючим поколінням є одним з пріоритетів діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів Сумського району відвідати пожежні частини cмт. Низи, cмт. Хотінь, cмт. Степанівка та м. Суми. Метою екскурсій є знайомство з основними вимогами правил пожежної безпеки, роботою рятувальників, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення та проведення роз`яснювальної роботи направленої на недопущення дитячих пустощів з вогнем.

Завжди раді вітати, Вас!

Тижні знань безпеки