Амброзія

В Сумській області, як і в інших областях України, обліковується карантинний бур’ян – амброзія полинолиста. Амброзія полинолиста завдає значної шкоди природному середовищу та здоров’ю людини. Надзвичайно шкідливий та витривалий бур’ян зростає навколо, засмічуючи прибудинкові території, вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, узбіччя доріг, залізничні насипи, прибережні зони і пустирі.

Отже зважаючи на початок сезону цвітіння амброзії, її високу здатність до поширення та продуктивності, необхідно вживати заходи до боротьби з цією рослиною. З метою подальшого нерозповсюдження карантинного бур’яну – амброзії полинолистої по території Нижньосироватської сільської ради звертаємось з проханням до керівників підприємств, установ, організацій та населення громади – знищувати бур’яни, в тому числі карантинні, які розповсюджені біля ваших дворів, на територіях підприємств, установ та організацій. Давайте будемо уважними до здоров’я людей які страждають алергією від пилку амброзії та приймемо всі міри, щодо недопущення її поширення, аж до повної ліквідації!