Повідомлення

Нижньосироватська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста І категорії загального відділу (правового забезпечення) Нижньосироватської сільської ради.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі повинні відповідати вимогам Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Вимоги до кандидатів: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста (за рішенням суб’єкта призначення), вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.
Документи, що подаються на конкурс:
1. Письмова заява про участь у конкурсі;
2. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що щодо неї не застосовуються заборони, визначені ч.3 або ч.4 ст.1 ЗУ «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей стосовно неї, відповідно до зазначеного Закону;
3. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
4. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2021 рік;
5. Документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови);
6. Копія паспорта;
7. Копія індифікаційного коду;
8. Копія військового квитка (для військовозобов’язаних або військовослужбовців);
9. Копія документів про освіту з додатками;
10. Дві фотокартки розміром 4х6 см.
Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: Сумський район, с. Нижня Сироватка, вул. Сумська. 167.
Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. (050) 70-55-547.