ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ВІДРЕМОНТОВАНО ДІЛЯНКУ ДОРОГИ, НА ЯКУ ЩЕ МІСЯЦЬ ТОМУ НАВІТЬ НЕ ПЕРЕДБАЧАЛИ КОШТИ

Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, проінспектувавши хід ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О190503 Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими в Конотопському районі

«Обіцяли − зробили! Місяць тому під час інспектування доріг у Конотопському районі, з’ясували, що на одну з ділянок дороги не було передбачено коштів цього року і не планувалося виконання робіт», − повідомив Дмитро Живицький.

Нагадаємо, оглянувши місяць тому невідремонтовану ділянку дороги, Дмитро Живицький зауважив журналістам, що дорога між селами Дубов’язівка та Гамаліївка не бачила ремонту понад 40 років − з моменту її будівництва. Але дорогу відремонтували у рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво».

Недобудованою лишалася ділянка протяжністю 540 метрів, на яку цьогоріч не було передбачено фінансування. З розподілу перевиконання Державного дорожнього фонду за ініціативи голови облдержадміністрації було додано кошти і повністю закрито цей об’єкт.

На сьогодні роботи завершенні й Дубов’язівська громада отримала нову якісну дорогу.