ДОДАТКОВІ ПУНКТИ ВАКЦИНАЦІЇ ВІДКРИЛИ НА СУМЩИНІ

У зв’язку з різким загостренням епідситуації із захворюваністю на COVID-19 у Сумах відновлено роботу пункту  вакцинації на базі ТЦ «Епіцентр», а в Кролевці відкрили додатковий пункт вакцинації.

Пункт вакцинації на базі ТЦ «Епіцентр» в Сумах працюватиме щоденно, починаючи з п’ятниці, 22 жовтня, у робочі дні з 9:00 до 17:00, у вихідні – з 9:00 до 14:00.

Щеплення проводитимуть фахівці КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» вакцинами AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer (Comirnaty). Щепитися можуть усі охочі. Вакцинація добровільна та безоплатна. Із собою необхідно мати документ, що посвідчує особу.

У Кролевці додатковий пункт вакцинації знаходиться в адміністративному приміщенні ринку Сумської облспоживспілки, який працюватиме 22 та 24 жовтня з 8.30 до 11.00 годин. Про це повідомляють на інформаційному ресурсі Кролевецької міської ради.

Попереду вихідні – чудова нагода знайти час, щоб захистити себе та своїх близьких від COVID-19

Пам’ятайте, що люди літнього віку, особи із супутніми захворюваннями і ті, хто часто контактують з людьми мають найвищий ризик захворіти, потрапити в лікарню чи померти від COVID-19

Не зволікайте! Щеплення безоплатні та доступні поблизу вас.

Знайдіть найближчий центр/пункт вакцинації, вакцинуйтеся та нагадайте своїм близьким про важливість щеплення від COVID-19

Контакти найближчого пункту/центру щеплення шукайте на vaccination.covid19.gov.ua/list