«Сумигаз Збут» продовжує підключення до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» ще на місяць

Станом на 25 серпня, понад 4 730 клієнтів ТОВ «Сумигаз Збут» вже подали заявки на перехід на тариф «Твій газ рівномірний платіж».

За численними зверненнями клієнтів, термін підключення до цього тарифу продовжено ще на один місяць – до 30 вересня 2021 року.

Мешканці Сумщини обирають цей тариф, тому що він дозволяє весь рік платити за газ однакові суми та не перейматися передачею показань лічильника. Рівна сума в платіжці кожного місяця, це так само зручно як підписка на фільми чи музику. А ще рівномірний платіж дозволяє розподілити навантаження на сімейний бюджет протягом року, щоб уникнути великих сум у платіжках під час найхолодніших місяців.

Ціна блакитного палива для побутових клієнтів ТОВ «Сумигаз Збут» у вересні залишається незмінною і становитиме 7,99 грн за кубометр.

Розрахувати свій орієнтовний щомісячний платіж у рамках тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» можна на спеціальному сайті. Більше інформації про тариф та зручні способи переходу на нього дізнавайтеся за телефонами: (0542) 76 73 04 та (067) 548 56 16 або за посиланням вище.