ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської област

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора  Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради  Сумського району Сумської област

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Нижньосироватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області. Адреса: 42356, Сумська область, Сумський район, село Нижня Сироватка, вулиця Сумська, 127.

Найменування посади та умови праці:

Директор Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області.
Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012» 1298» та від 28.12.2016 № 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
    автобіографія або резюме (за вибором учасника);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
    мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та моральні якості.

Місце та строк подання документів:

Документи приймаються з 24 лютого 2021 року по 24 березня 2021 року до 17 год. 00 хв. у Відділі освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нижньосироватської сільської ради, вулиця Сумська, 167, село Нижня Сироватка, 42356.

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

• оголошення конкурсу на посаду керівника закладу освіти;
  • подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;
  • допущення претендентів до участі у конкурсі;
  • конкурсний відбір;
  • визначення переможця.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата, час і місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.
Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:
Шафоростова Альона Іванівна, 41080894@mail.gov.ua