У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19», Нижньосироватська сільська рада повідомляє про відміну громадських обговорень (слухань) з розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації: «Генеральний план села Гірне Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області з проектом детального планування частини території» та звіту про стратегічну екологічну оцінку, які мали відбутися 27 березня 2020 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с Старе Село, вул. Сумська, 38 «А», приміщення сільської ради.

Дата проведення громадського слухання щодо проекту містобудівної документації буде об’явлена пізніше на офіційному веб-сайті Нижньосироватської сільської ради (https://nyzhnosyrovatska.rada.today/)

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради