У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації: «Генеральний план села Гірне Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області з проектом детального планування частини території».

Замовник містобудівної документації – Нижньосироватська сільська рада Сумського району Сумської області.

Розробник містобудівної документації –ТОВ «Сумський інститут архітектурного планування», юридична адреса: м. Суми, вул. Миргородська, 6.

Підстава для розроблення – рішення 18 (позачергової) сесії 7 скликання Нижньосироватської сільської ради від 21.08.2018 року.

Детально з матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: с Старе Село, вул. Сумська, 38 «А», в приміщенні сільської ради або на офіційному веб-сайті Нижньосироватської сільської ради (https://nyzhnosyrovatska.rada.today/) з 26 лютого 2020 року по 27 березня 2020 року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, визначено Давиденка Володимира Васильовича– спеціаліста II категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради, тел. (0542) 696-318.

Пропозиції громадськості щодо проекту містобудівної документації приймаються до 27 березня 2020 року до 15 год. 00 хв.

Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації відбудуться 27 березня 2020 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с Старе Село, вул. Сумська, 38 «А», приміщення сільської ради.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради