Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці детального плану території на земельну ділянку площею 1,1 га (кадастровий номер 5924785000:04:003:0061), що знаходиться за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації: «Детальний план території на земельну ділянку площею 1,1 га (кадастровий номер 5924785000:04:003:0061), що знаходиться за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області».

Замовник містобудівної документації – Сумська районна державна адміністрація Сумської області, платник – Давидов Володимир Ілліч.

Розробник проекту детального плану території – Фізична особа – підприємець Глух Вадим Петрович.

Підстава для розроблення – розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації Сумської області від 06.06.2019 року № 224-ОД.

Детально з матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись за адресою: с Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167 в приміщеннях сільської ради або на офіційному веб-сайті Нижньосироватської сільської ради (https://nyzhnosyrovatska.rada.today/) з 18 грудня 2019 року по 20 січня 2020 року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, визначено спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради Давиденка Володимира Васильовича.

Пропозиції громадськості щодо проекту містобудівної документації приймаються до 20 січня 2020 року до 17 год. 00 хв.

Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації відбудуться 20 січня 2020 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167 приміщення сільської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або надані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради.