Ювілейний день народження Нижньої Сироватки

Ось і відлинув у історію ще один День села- ювілейний день народження Нижньої Сироватки. 360 років – чи мало, чи багато, але результат говорить сам за себе: село не стоїть на місці, воно стрімко розвивається, вдосконалюється та розквітає. День села- особливе свято, яке об’єднало всіх тих, хто любить його, хто тут народився й виріс, хто приїхав колись сюди, щоб залишитись назавжди. Це свято, коли вкотре всі можуть відчути себе однією великою родиною і відволіктися від буденності.

А розпочався цей захід на стадіоні Нижньосироватської ЗОШ футбольним матчем на «Кубок поколінь Нижньої Сироватки», в якому І місце посіла команда старших юнаків, ІІ- молодших юнаків, ІІІ – ветеранів.

Далі святкування продовжилося на ринковій площі, де на малечу чекало «містечко розваг» з надувними гірками, батутами, різними атракціонами, солодкою ватою, попкорном, безпрограшними лотереями. Всі бажаючі цього дня мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях і отримати чудові корисні та смачні призи. Стрибки в мішках, метання гирі, перетягування канату розвеселили кожного й додали позитиву на цілий день.

Урочиста частина свята розпочалася вітальним словом до односельців сільського голови Вячеслава Юрійовича Суспіцина. Також зі святом привітав усіх присутніх настоятель Тихонівської церкви отець Михаїл, Токар Олександр Михайлович- директор ТОВ «СП АРГОС», Хребто Максим Юрійович- заступник директора з соціальних питань ТОВ «ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙСНАБ», Мірошниченко Микола Михайлович – керуючий Сумським відділенням ТОВ «УРОЖАЙНА КРАЇНА».

Концертну програму прикрасили пісенними вітаннями односельчани, аматори сцени Старосільського СБК та запрошені гості свята. Зачаровували глядачів граціозністю і танці хореографічного колективу Нижньосироватського СБК.

До вподоби всім присутнім на святі стали яскраві фотозони, частування варениками та смачним кулішем. Не залишила байдужими гостей свята і виставка бібліотек- кожен з цікавістю ознайомлювався з історією села, з його героями, з іменами майстринь вишивки та письменників рідного краю.

Свято продовжилося дискотекою, а завершило його файєр-шоу та феєрверк, який додав ще більш піднесеного настрою.

Позитивні емоції і радість переповнювала кожного, хто завітав цього святкового дня до Нижньої Сироватки на 360-річчя.