До уваги суб’єктів малого підприємництва Сумського району

Конкурс на створення офіційної символіки

Нижньосироватська сільська рада оголошує конкурс з отримання часткової компенсації сплачених відсотків, за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно в термін до 03.05.2019 року подати до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3 e-mail: fondsumy@gmail.com) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого підприємництва в Сумському районі на 2017-2019 роки.

Право на отримання компенсації суб’єктам підприємництва надається на конкурсних засадах.

Загальний обсяг компенсації за рахунок бюджету об’єднаної територіальної громади та обласного бюджету складає 80% (вісімдесят відсотків) номінального розміру максимальної відсоткової ставки, та не більше 250 тис. грн. на одного суб’єкта підприємництва за всіма його кредитами.

Також повідомляємо, що про засідання конкурсної комісії сільської ради з оцінки та відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах буде повідомлено додатково.

Для одержання додаткової інформації звертатися до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, загальний відділ Нижньосироватської сільської ради (0542) 694-200.

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради