Ще два батька на Сумщині примусово сплатили аліменти

Дорослі, що поводяться як несвідомі діти – це нерадиві батьки, які часто згадують про обов’язок піклуватися про своїх синів і доньок лише після того, як в ситуацію втручаються державні виконавці.

Житель Білопільщини деякий час не сплачував аліментів на утримання доньки Юлії та сина Дмитра і лише примусово перерахував їм майже 11 тисяч гривень. Важелем впливу на чоловіка стала постанова державного виконавця про обмеження у праві керування транспортними засобами, винесена в межах посилення Закону #ЧужихДітейНеБуває.

Сумчанин заборгував синові понад 24 тисячі гривень і після вжитих до нього заходів примусового характеру погасив не лише борг, а ще й більш як 4 тисячі гривень штрафу та 10 % виконавчого збору.

Навряд чи недобросовісних батьків спонукають до сплати аліментів докори сумління, проте, завдяки ініціативам Мін’юсту та спеціалістам юстиції Сумщини діти отримують належні їм кошти та право на щасливе забезпечене дитинство.

Управління юстиції