МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги у селах і селищах нашої області вже провела не один день. А нині – завітала до Сумського району, де у селищі міського типу Хотінь та селі Стецьківка знову розгорнули мобільну точку доступу до безоплатної правової допомоги.

Запитань правового характеру у громадян є багато. Оформлення земельного паю та оренда земельної ділянки, питання спадщини – кваліфіковані відповіді фахівців слугуватимуть орієнтиром до дій.

У ході зустрічі фахівці говорили й про актуальну тему протидії домашньому насильству, торкнулися проблеми булінгу, щоб старші члени сімей могли говорити з дітьми й про таке явище.
Не залишили без уваги й Законопроект
#РЕЙДЕРСТВОСТОП, що має на меті захист бізнесу і права власності громадян, адже право власності є невід’ємною, основоположною частиною правової держави.

Здійснюючи таку широкомасштабну діяльність по наданню безоплатної правової допомоги, фахівці юстиції переконані: правові знання, отримані у ході консультацій, допоможуть громадянам впевненіше почуватися у життєвих ситуаціях, адже знаннями – сильна людина.