ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці Генерального плану села з планом зонування території (зонінг) с. Нижня Сироватка

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Нижньосироватська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, та проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації: «Генеральний план села з планом зонування території (зонінг) с. Нижня Сироватка, Сумського району, Сумської області»
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці Генерального плану селаЗамовник містобудівної документації – Нижньосироватська сільська рада Сумського району Сумської області.

Розробник містобудівної документації – Приватна науково-виробнича фірма «КВЕЛ», юридична адреса: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 19/6.

Підстава для розроблення – рішення 14 сесії 7 скликання Нижньосироватської сільської ради від 23.02.2018 року.

Генеральний план села

Склад генерального плану

Детально з матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: с Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167, в приміщенні сільської ради або на офіційному веб-сайті Нижньосироватської сільської ради (https://nyzhnosyrovatska.rada.today/) з 10 листопада 2018 року по 11 грудня 2018 року.

Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, визначено начальника відділу земельних відносин, містобудування та благоустрою Нижньосироватської сільської ради Фесенко Любов Юріївну.

Пропозиції громадськості щодо проекту містобудівної документації приймаються до 11 грудня 2018 року до 17 год. 00 хв.

Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації відбудуться 05 грудня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с Нижня Сироватка, вул. Сумська, 167, приміщення сільської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або надані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.