Серпнева конференція педагогічних працівників Нижньосироватської сільської ради

29 серпня 2018 року у актовому залі Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Бориса Грінченка відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Нижньосироватської сільської ради, присвячена впровадженню Нової Української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти Нижньосироватської сільської ради у 2018/2019 навчальному році.

В роботі конференції взяв участь сільський голова Суспіцин В.Ю., який привітав всіх присутніх з початком нового навчального року.

Начальник відділу освіти Нижньосироватської сільської ради Шафоростова А.І. проаналізувала роботу дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів за 2017/2018 н. р., окреслила завдання та очікування на наступний рік.

По закінченню офіційної частини з привітанням до колег та гостей звернувся Панченко Богдан Олександрович-директор Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Бориса Грінченка, а майбутні першокласники та старші учні школи всім присутнім подарували концертну програму.