Святкування Івана Купала

7 липня в селі Нижня Сироватка на березі Комликового озера відзначили традиційне українське свято Івана Купала з піснями, хороводами, запусканням вінків на воду та розвагами для дітей. На святі було багато присутніх жителів та гостей села.

Нижньосироватський Будинок культури підготував цікаву програму святкування. Схвильовував та зачаровував всіх присутніх спів Старосільського народного хору, хорової групи Нижньосироватського Будинку культури, ансамблю «Барвінок», фольклорного колективу «Перевесла» та місцевих солістів-вокалістів: Косенко Світлани, Литвиненко Юлії, Чепіжної Аліни, Мальченко Тетяни, Куровської Світлани. Порадував глядачів виступ дитячої танцювальної групи Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка.

Всі бажаючі мали змогу долучитись до обрядового дійства: водили хороводи, пускали віночки на воду.