Оголошення по проектах

Виконавчий комітет Нижньосироватської сільської ради повідомляє, що відповідно до витягу з протоколу засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад перелік проектів із проектними заявками на проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад від 08.06.2018 року та рішення 16 (позачергової) сесії 7 скликання Нижньосироватської сільської ради від 25.06.2018 року затверджено перелік проектів, які фінансуються в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Нижньосироватської сільської ради:

1. «Капітальний ремонт зовнішніх мереж водопостачання по вул. Новоселівська, вул. Сумська в с. Старе Село Сумського району» на суму 1304,724 тис. грн;

2. «Капітальний ремонт приміщення з утепленням стін та покрівлі (заміна віконних та дверних блоків, ремонт ганків) Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: с. Старе Село, вул. Набережна, 1 Сумського району Сумської області» на суму 1072,146 тис. грн;

3. «Реконструкція лінії освітлення по вул. Гірна в с. Гірне Сумського району Сумської області» на суму 206,23 тис. грн;