З інспектуванням до Нижньосироватської ОТГ

17 травня з інспектуванням до Нижньосироватської ОТГ прибули начальник Управління дільничних офіцерів поліції департаменту превентивної діяльності національної поліції України, полковник поліції Альошкін Сергій Віталійович, начальник управління превентивної діяльності в Сумській області, підполковник поліції Ющенко Андрій Володимирович та заступник начальника Сумського районного відділу поліції Головного Управління національної поліції в Сумській області, підполковник поліції Ткаченко Віталій Юрійович.

З інспектуванням до Нижньосироватської ОТГ

дільничий інспектор

Метою візиту була оцінка роботи поліцейської станції в об’єднаній територіальній громаді, роботи дільничних офіцерів поліції Заїки Олександра Анатолійовича та Лисенко Вікторії Леонідівни на їх адміністративних дільницях.

Зауважень у керівництва Головного Управління національної поліції до роботи дільничних офіцерів не було.

До речі, в Сумській області поліцейська станція створена лише в Нижньосироватській об’єднаній територіальній громаді.