Вітаємо з Днем Перемоги!

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни та жителі нашої громади!

Сердечно вітаю Вас з Днем доблесті і героїзму, з 73 річницею Великої Перемоги!

Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го. Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів.

Від імені Нижньосироватської сільської ради, від себе особисто, дозвольте побажати вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, шановні земляки, впевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

З повагою та безмежною вдячністю

сільський голова В.Ю. Суспіцин