Результати зустрічі власників земельних ділянок з керівництвом групи компаній «Технологія»

17 квітня 2018 року в будинку культури Старого Села відбулась зустріч власників земельних ділянок, які орендує ТОВ АФ «Червоносільська» з керівництвом групи компаній «Технологія». На територію громади зайшов потужний соціально-відповідальний інвестор з сучасними технологіями обробітку землі. Відбулася активна дискусія з В. Зайцем, О. Цупро, М. Скрипка.

В. Заєць озвучив присутнім програму співпраці, які визначають прозорість роботи підприємства та умови пайщиків, зокрема:

• заключення додаткової угоди до діючого договору оренди на збільшення орендної плати строком на 7 років в 2018 році – 10%, в 2019 – 11%, в 2022 – 12% (в 2016 – 4%, в 2017 – 6%);
  • надання матеріальної допомоги при народженні дитини в сім’ї пайщика 3 тис. грн.;
  • надання матеріальної допомоги на поховання;
  • юридичний супровід переоформлення спадщини;
  • виплата орендної плати на протязі року. При потребі коштів на лікування, навчання, вирішення соціально-побутових питань можна отримати орендну плату одноразово за 5 років;
  • першочергове влаштування членів сім’ї пайщика на підприємства «Технологія», три підприємства знаходяться на території м. Суми;
  • уповноважена особа з числа жителів села яка буде працювати постійно з пайовиками у вирішенні тих чи інших питань;
  • благодійна допомога у сумі 500 тис. грн. на розвиток інфраструктури населеного пункту, підтримка діяльності народного аматорського хору, чистка доріг від снігу на території сіл Старе Село, Вишневе, Гірне, Барвінкове.

Були запитання і до М. Скрипки, щодо заборгованості по доходах до бюджету сільської ради, щодо відсутності нормативно-грошової оцінки орендованих земель. Заборгованість перед бюджетом сільської ради була сплачена в 2017 році повністю включаючи попередні роки сума склала 835,8 тис. грн., в І квартал сплачено – 78 тис. грн.

Нормативно-грошова оцінка останній раз затверджувалась в 1995 році, але щорічно проводиться індексація вартості.

P.S. Чомусь завжди серед нас знаходяться чимсь або кимсь невдоволені, були і на нашій зустрічі такі, але після 2-х годин дискусій розійшлись. Сподіваюсь з розумінням вигоди співпраці в тандемі з групою компаній «Технологія» та ТОВ АФ «Червоносільська».

В добру путь!
Сільський голова В.Ю. Суспіцин