На Кролевеччині злісних неплатників аліментів залучатимуть до суспільно-корисних робіт

Як повідомили в Кролевецькому районному секторі з питань пробації, з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом удосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» на працівників сектору покладено обов’язок виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.

Відповідно до змісту частини другої статті 325-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконання стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, вид якої визначається органом місцевого самоврядування. Так, порушники працюють на підприємствах та виконують суспільно-корисну роботу, за виконання якої проводиться оплата праці, погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі  не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці”, – роз’яснює Олег Пата, начальник Кролевецького районного сектору з питань пробації .

Дана інформація доведена до органів влади ОТГ та району. Також керівник пробації звертає увагу на дані новації у законодавстві власників підприємств, організацій, юридичних та фізичних осіб, які за сферою своєї діяльності  мають можливість забезпечити вказану категорію порушників суспільно-корисною роботою.

З даного питання  прошу всіх бажаючих  звертатись  до органів місцевого самоврядування та територіальних громад м. Кролевець та Кролевецького району з метою включення до загального переліку підприємств та організацій, на яких  можуть працювати вказані порушники”, – зауважив Олег Пата.