Генеральний план села з планом зонування території (зонінг): ознайомлення та пропозиції

Нижньосироватська сільська рада Сумського району Сумської області повідомляє: згідно рішення 14 сесії 7 скликання Нижньосироватської сільської ради від 23.02.2018 року «Про надання дозволу на розроблення генерального плану села з планом зонування території (зонінг) та детального плану території в межах населеного пункту с. Нижня Сироватка, Сумського району, Сумської області», про наміри розроблення генерального плану села з планом зонування території (зонінг) с. Нижня Сироватка, Сумського району, Сумської області. Розробником містобудівної документації визначено Приватну науково-виробничу фірму «КВЕЛ».

Виконком Нижньосироватської сільської ради