Мережа швидкого приготування піци в селі

Довгождана подія геть скоро настане невдовзі в Нижні Сироватці. Концепція дешевого приготування піци вже майже докотилась до наших воріт. Їх залишилось тільки відкрити, щоб отримати чудовий сніданок, обід чи вечерю. Де справді можна перекусити в селі? Чи ви уявляли, коли-небудь про швидку доставку смачних страв у рідну оселю? Дійсно, але про усе по порядку.

Європейська пекарня дала старт зручного виду споживання їжі – піци, що зроблена з домашніх продуктів та різних інгредієнтів. Усі продукти лежать у великій масі, в нас у селі. Чому мистецтво куховарства не поєднати з чималою продуктовою базою, логістикою? Ідея поширення цього бізнесу належить громадянину Польщі Леху Городецькому. Він поєднав місцевих, що можуть готовити їжу, знаходити потрібні продукти і доставляти піцу до дверей споживача. Жителі села зрозуміли переваги такого бізнесу, приступили вести перемовини щодо створення цієї підприємницької справи. Заключені прямі договори з агро фірмами, дрібними виробниками на швидку поставку продуктів. Обізнані пекарі, що під наглядом технолога вже завтра готові приступити до випічки піци. Доставку випічки планують передати безробітній громаді, щоб здешевити витрати на доставку випічки. Щоб отримати уродженців в перший рік провадження такого бізнесу мережа швидкого випікання дає компенсацію вартості виготовлення піци від 20 до 35%. На постійних клієнтів також доступна знижка, окремо для тих, хто робить замовлення в один і той же час. Дешеві абонементи доступні для тих, хто віддає домашні продукти на виробництво піци: м’ясо, яйця, рибу, гриби, овочі, зелень і т.п.

Цей вигідний бізнес може розпочати кожен, хто розуміється на харчуванні. Очевидно, що все це фейк пригода, але коли до справи візьметься шеф повар, то виграші подвояться. Як свідчить англійська поговірка – «Той, хто коле дрова, зігріється двічі». Успіхів!

07.11.2017р.