25 тисяч гривень при народженні дитини у селі

Кожна ОТГ має змогу самостійно спрямовувати фінанси для розвитку своєї інфраструктури та підвищення достатків людей села. Це може бути відновлення доріг, медичних закладів, місць відпочинку. Останніми днями ідуть чутки щодо питання матеріальної підтримки молодятам для поповнення сімейства. Для збільшення народжуваності громадян очікується здійснювати таку допомогу в розмірі 25 тисяч гривень з бюджету громади. Це не така величезна сума на сьогоднішній рік, але яка-небудь підтримка має беззаперечно бути. На базі районного підрозділу у справах неповнолітніх, сім’ї та молоді вирішується питання формування робочої групи, що працювала б над наданням допомоги і контролем за її використанням. Не завадить не дозволити порушень у наведеній діяльності. Щоб кожне маля відчуло кожну гривню соціальної виплати від громади. Коло використання наведених грошей різна. Окрема увага має надаватись на помешкання, де мешкають молоді родини. Утеплючі будівельні складові, утеплення вікон, дверей, а також котлів формують даний список. Окремий шлях освоєння грошей буде містити допомогу на купівлю предметів крайньої необхідності: підгузники, дитячі каші, одяг і таке інше. В доповнення до вищенаведеного використовувати допомогу можливо буде також на придбання побутової техніки, напр. різноманітного кухонного приладдя. Варто згадати, що напрямок застосування нарахованих грошей має вирішувати кожна родина на власний розсуд, беручи до уваги свої особисті практичні нужди.

Чи потрібно боротись з демографічною проблемою і інвестувати у майбутнє села? Це залежить тільки від самих мешканців. таким чином, пишіть власні ідеї, беріть активну участь в розвитку власного села на засіданнях об’єднананої територіальної громади.

Прес служба громади

27.11.2017р.